Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

Ve čtvrtek 10. prosince to bylo přesně 10 let od od doby, kdy jsme poprvé otevřeli naše jesličky. Činnost jsme zahájili v Ostravě-Třebovicích a postupně se pak přidala i další města – Ostrava-Svinov, Ostrava-Hrabůvka, Havířov, Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí nebo Prostějov. Více o naších začátcích si můžete přečíst v rozhovoru se zakladatelkou Mrňouska Zuzanou Běhalovou (článek najdete zde).

Původně jsme plánovali velké oslavy, ale s ohledem na situaci okolo koronaviru jsme nakonec od společné akce upustili. A oslavy proběhly alespoň na jednotlivých pobočkách. Pro děti byla připravena diskotéka, dort, šampaňské a domů si odnesli balónky a perníčky. Pro tety a paní učitelky byla zase nachystaná pozornost v podobě růže, Bohemia sektu a sladké drobnosti.

Děti se také mohly zapojit do soutěže o nejkreativnějšího mrňouska (podrobnosti zde).

 

Děkujeme všem, kdo se na oslavách (byť v komorní podobě) podíleli a také rodičům za přízeň a důvěru, kterou v nás za deset těch let vložili. A doufáme, že budeme moci i v následujících letech pečovat o mrňousky a starat se o jejich rozvoj!