Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

Ve čtvrtek 5. března 2020 se konal v Domě kultury Akord další ročník oblíbeného Mrňouskova karnevalu, tentokráte na téma Mrňouskův podmořský svět. Celou akcí provázel již tradičně Jirka Prokeš.

 

Děti z jesliček o mateřských škol si připravily krátké taneční vystoupení na téma piráti a rybičky, záchranáři nebo co se děje v mořském světě. Nechyběly ani soutěže, vyhodnocení nejoriginálnější masky, tombola, fotokoutek a doprovodný program v podobě kouzelnické show Tomáše Blahoše, vystoupení tradičního balonkového klauna či ukázky agility od Nikolky a Mii, která je vicemistryně světa v tomto sportu. A samozřejmě se také tančilo!

 

Děkujeme všem rodičům a dětem za hojnou účast a úžasnou atmosféru, kterou zde vytvořili. Díky patří také tetám a paním učitelkám, které s dětmi nacvičily program a aktivně se na celé akci podílely. A v neposlední řadě děkujeme i našim partnerům Dům kultury Akord a Rekval, s.r.o., bez kterých bychom akci v takovém formátu nemohli vytvořit. Budeme se na vás všechny těšit zase příští rok!

 

Kompletní fotogalerii z celé akce najdete zde.