Mateřská škola Mrňousek
Ostrava – Třebovice

Mateřská škola Ostrava - Třebovice

Mateřská škola Mrňousek Ostrava - Třebovice: Paní učitelka Verunka (vedoucí)

Paní učitelka Verunka
(Vedoucí pobočky)

Teta Verunka studuje na VOŠ obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Svůj volný čas nejraději věnuje své rodině a přátelům. Mezi její koníčky patří hudba a volejbal. Ráda jezdí na různé výlety a neustále něco podniká. Práce s dětmi ji velmi baví a ráda pro děti vymýšlí nejrůznější zábavu.

Mateřská škola Mrňousek Ostrava - Třebovice: Učitelka Lenička

Paní učitelka Lenička

Mladá pracovitá teta, co ráda tvoří, má ráda děti a ráda pro mě vytváří různé výukové materiály. Od mala se věnuje cyklistice, ráda jezdí dlouhé trasy, věnuje se zahradničení, háčkování. Práce s dětmi ji moc baví, a proto studuje předškolní a mimoškolní pedagogiku na VOŠ Prigo.

Mateřská škola Mrňousek Ostrava - Třebovice: Teta Jaruška

Teta Jaruška

Jaruška je milá a usměvavá teta, která umí děti uklidnit svým babičkovským přístupem. Velmi ráda čte a navíc ke čtení obrázkových knih vede i děti. Je velmi vstřícná, ochotná vyjít požadavkům dětí i rodičů. Nebojí se výzev, a tak ji můžete vidět, jak s vnučkou brázdí Ostravu na koloběžce.

Metodik - Kristina Zapletalová

Metodik Kiki

Je energická a veselá máma malého hokejisty, absolvovala kurz Chůvy pro děti a práce s dětmi ji nejen baví, ale především naplňuje. Ráda pozoruje malé úspěchy mrňousků a také se snaží být nápomocnou rukou při jejich cestě. Učí děti první anglická slovíčka hravou formou a umí si s nimi také pořádně zařádit. Mezi její záliby patří fitness, hokej, jízda na kole a výlety do hor.

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

  • Kuchařky Radka a Věrka, které zajišťují pro mrňousky kvalitní a chutnou stravu.
  • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
  • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
  • Usměvavé asistentky, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.
Ing. Zuzana Běhalová - Ředitelka mateřské školy a jesliček

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřských škol a dětských skupin

Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. Již za provozu absolvovala obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Jejím posláním je vedení týmu a zajištění bezproblémového ekonomického a provozního chodu mateřských škol a jeslí. 

Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Sedm let externě vyučovala na Pedagogické fakultě OSU v rámci oboru Andragogika. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku, je zakladatelkou a provozovatelkou sítě mateřských škol a dětských skupin, která dnes čítá již deset poboček a které najdete v Ostravě, Frýdku-Místku, Frýdlantu n. Ostravicí či Havířově. Je maminkou dospělé Terezky a školaček Kačenky a Peťulky, kterým Mrňousek poskytnul svou láskyplným péči.

Dvakrát se v minulosti zúčastnila prestižní soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje vyhlášené zástupci Moravskoslezského kraje, kde se zařadila pokaždé mezi 5 finalistek.