Jesle Mrňousek
Havířov

Mrňousek jesle Havířov

Jesle Mrňousek Havířov: Teta Natálka (Vedoucí)

Teta Natálka
(Vedoucí pobočky)

Natálka je hodná, veselá, empatická a kreativní teta. Práce s dětmi byl vždy její sen, již od útlých let. U dětí jí nejvíce motivuje vidět jejich posuny, se kterými jim pomáhá. Má vystudovanou Sociální činnost a momentálně si dodělává pedagogické lyceum. Od základní školy hraje na zobcovou flétnu. Děti ji do života přinášejí radost a dodávají ji energii. Volný čas nejraději tráví v okruhu přátel, v přírodě a na horách. Velice ráda tvoří a tak vede kroužek Tvořílek.

Jesle Mrňousek Havířov: Teta Markéta

Teta Markéta

Markéta je milá, optimistická a hravá teta plná energie. Vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogika a práce s dětmi ji velice baví. Zároveň se zajímá o seberozvoj, a proto momentálně studuje vysokou školu se zaměřením na vzdělávání. Ve volném čase ráda chodí do přírody, peče nějaké dobroty nebo tráví čas se svými nejbližšími. Vede kroužek Angličtiny.

Jesle Mrňousek Havířov: Teta Zuzka

Teta Zuzka

Zuzka je pozitivní, srdečná, starostlivá, pracovitá. Má ukončený akreditovaný kurz na asistenta pedagoga. V této oblasti pracuje již 15 let (působila na speciální škole a základní škole). Každý malý krůček dítěte (v jakékoliv oblasti)je pro ní radostí. Má ráda procházky v přírodě, focení, zvířata, hudbu a knihy. Relaxuje i při práci na zahrádce v kruhu svých blízkých. Ve volném čase také hraje na kytaru a vede tak kroužek Hudebníček.

Jesle Mrňousek Havířov: Teta Katka

Teta Katka

Katka e laskavá empatická teta. V Mrňouskovi pracuje od roku 2018. Má rada děti pro jejich otevřenost a bezprostřednost. Svůj čas nejraději tráví v přírodě se svým psem francouzským buldočkem. Ráda se vzdělává a hledá nové poznatky v oblasti psychologie zaměřující se na děti. Je pohybově nadaná, a proto vede kroužek Hopsalínek.

Metodik - Kristina Zapletalová

Metodik Kiki

Je energická a veselá máma malého hokejisty, absolvovala kurz Chůvy pro děti a práce s dětmi ji nejen baví, ale především naplňuje. Ráda pozoruje malé úspěchy mrňousků a také se snaží být nápomocnou rukou při jejich cestě. Učí děti první anglická slovíčka hravou formou a umí si s nimi také pořádně zařádit. Mezi její záliby patří fitness, hokej, jízda na kole a výlety do hor.

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

  • Kuchařky Radka a Věrka, které zajišťují pro mrňousky kvalitní a chutnou stravu.
  • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
  • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
  • Usměvavé asistentky, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.
Ing. Zuzana Běhalová - Ředitelka mateřské školy a jesliček

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřských škol a dětských skupin

Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. Již za provozu absolvovala obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Jejím posláním je vedení týmu a zajištění bezproblémového ekonomického a provozního chodu mateřských škol a jeslí. 

Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Sedm let externě vyučovala na Pedagogické fakultě OSU v rámci oboru Andragogika. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku, je zakladatelkou a provozovatelkou sítě mateřských škol a dětských skupin, která dnes čítá již deset poboček a které najdete v Ostravě, Frýdku-Místku, Frýdlantu n. Ostravicí či Havířově. Je maminkou dospělé Terezky a školaček Kačenky a Peťulky, kterým Mrňousek poskytnul svou láskyplným péči.

Dvakrát se v minulosti zúčastnila prestižní soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje vyhlášené zástupci Moravskoslezského kraje, kde se zařadila pokaždé mezi 5 finalistek.