Jesle Mrňousek
Ostrava – Svinov

Jesle Mrňousek Ostrava - Svinov

Jesle Mrňousek Ostrava-Svinov: Teta Vendy (Vedoucí)

Teta Vendy
(Vedoucí pobočky)

Mladá a energická bytost, která se již od mala věnuje tancování. Absolvovala kurz chůvy pro děti a udělala dobře, protože děti milují, když s nimi jen tak dovádí. Ve svém volném čase trénuje malé mažoretky, a proto se stará o to, aby naši mrňousci měli tu správnou pohybovou aktivitu, vede kroužek hopsalínek. Mezi její záliby patří tanec a dovádění s neteřemi.

Jesle Mrňousek Ostrava-Svinov: Teta Natálka

Teta Natálka

Mladá a veselá teta, která má vystudovanou předškolní a mimoškolní pedagogiku v Odrách. 7 let chodila na ZUŠ a hrála na klavír, a proto vede kroužek Hudebníček, kde s dětmi rozvíjí hru na nástroje, poslech a rytmus. Ve volném čase ráda chodí do přírody a cestuje všude, kde se dá. Práce s dětmi ji moc baví a naplňuje. Děti ji do života přinášejí radost a dodávají ji spoustu energie.

Jesle Mrňousek Ostrava-Svinov: Teta Kristýnka

Teta Kristýnka

Veselá teta, která vystudovala vysokou školu se zaměřením na sociální práci s rodinou a sociální pedagogiku. Pracovat s dětmi ji velmi baví a naplňuje. Ráda s mrňousky tvoří a pozoruje jejich pokroky. Mezi její záliby patří výlety do přírody a procházky s pejskem.

Jesle Mrňousek Ostrava-Svinov: Teta Klárka

Teta Klárka

Mladá a přátelská teta s vystudovanou sociální činností, která je nadšená hrou na housle a zpěvem. Její srdce patří práci s dětmi, kde nachází naplnění a radost. Ráda se s nimi nejen pomazlí, sdílí radostné a kreativní chvíle a tvoří společně nezapomenutelné zážitky. Ve svém volném čase nejraději vyhledává klidné procházky po lese, kde se může spojit s přírodo a nabrat novou energii. Kromě toho ráda čte knihy a objevuje nová místa při cestování.

Metodik - Kristina Zapletalová

Metodik Kiki

Je energická a veselá máma malého hokejisty, absolvovala kurz Chůvy pro děti a práce s dětmi ji nejen baví, ale především naplňuje. Ráda pozoruje malé úspěchy mrňousků a také se snaží být nápomocnou rukou při jejich cestě. Učí děti první anglická slovíčka hravou formou a umí si s nimi také pořádně zařádit. Mezi její záliby patří fitness, hokej, jízda na kole a výlety do hor.

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

  • Kuchařky Radka a Věrka, které zajišťují pro mrňousky kvalitní a chutnou stravu.
  • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
  • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
  • Usměvavé asistentky, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.
Ing. Zuzana Běhalová - Ředitelka mateřské školy a jesliček

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřských škol a dětských skupin

Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. Již za provozu absolvovala obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Jejím posláním je vedení týmu a zajištění bezproblémového ekonomického a provozního chodu mateřských škol a jeslí. 

Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Sedm let externě vyučovala na Pedagogické fakultě OSU v rámci oboru Andragogika. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku, je zakladatelkou a provozovatelkou sítě mateřských škol a dětských skupin, která dnes čítá již deset poboček a které najdete v Ostravě, Frýdku-Místku, Frýdlantu n. Ostravicí či Havířově. Je maminkou dospělé Terezky a školaček Kačenky a Peťulky, kterým Mrňousek poskytnul svou láskyplným péči.

Dvakrát se v minulosti zúčastnila prestižní soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje vyhlášené zástupci Moravskoslezského kraje, kde se zařadila pokaždé mezi 5 finalistek.