Jesle Mrňousek
Prostějov

Jesle Mrňousek Prostějov

Jesle Mrňousek Prostějov: Teta Martina

Teta Martina

Jsem teta v jesličkách a děti se mnou rády tráví čas díky mé pozitivní energii a mému úsměvu. Ráda se svým optimistický přístupem pomáhám dětem a rodičům překonat první dny odloučení. Jsem kreativní a ráda vymýšlím zábavné aktivity pro děti. Energii čerpám z tance s dětmi, ze zpěvu a procházek. Svůj volný čas ráda trávím s autistickým vnukem, který mi rozšiřuje povědomí o světě a utváří mi nový pohled na život.

Jesle Mrňousek Prostějov: Teta Johy

Teta Johy

Jsem veselá a přátelská teta, která se věnuje hudbě a také sportu. V roce 2023 jsem absolvovala kurz asistenta pedagoga. Práce s dětmi mě velice baví a naplňuje. Svoji hrou na kytaru přináším do jesliček pohodu a radost.

Jesle Mrňousek Prostějov: Teta Marta

Teta Marťa

Jsem veselá, komunikativní a trpělivá k dětem. Práce s dětmi mě velice naplňuje dodává energii. Mezi moje záliby patří procházky přírodou s mým pejskem. Baví mě vaření a pečení, které zapojuji do činností dětí v jesličkách. Mezi mé další záliby patří také hudba a tvoření dekorací čímž dodávám útulnost našim jesličkám. Moje náruč je otevřená dětem na pomazlení.

Jesle Mrňousek Prostějov: Teta Iveta

Teta Iveta

Jsem veselá, přátelská a ráda tvořím s dětmi. Vystudovala jsem obor předškolní a mimoškolní pedagogiku v Boskovicích. Během studia jsem pořádala příměstské tábory a ve volných chvilkách jsem pomáhala jako chůva v rodině. K dětem přistupuji s láskou a respektem. Do jesliček vnáším hudbu hrou na klavír. Ráda s dětmi trávím čas, baví mě pro děti vymýšlet zábavu, ale i vzdělávací hry. Ve volném čase ráda trávím čas v přírodě.

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

  • Kuchařky Radka a Věrka, které zajišťují pro mrňousky kvalitní a chutnou stravu.
  • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
  • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
  • Usměvavé asistentky, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.
Jesle Mrňousek Prostějov: Mgr. Lucie Pavlíčková

Mgr. Lucie Pavlíčková
Ředitelka jesliček Prostějov

Pečuje o bezproblémový ekonomický a provozní chod jesliček. Vystudovala obor Speciální pedagogika (somatopedie, psychopedie). V oblasti výchovy a vzdělávání se pohybuje již 15 let. Pracovala ve speciální mateřské škole jako pedagog, působila jako ředitelka mateřské školy ve Vícově. Snaží se svým kolegyním předat své zkušenosti nasbírané nejen z pedagogické praxe, ale i ze zahraničních stáží, kde navštívila zařízení zaměřující se na péči o děti do 3 let věku.

Absolvovala kurz a stala se terapeutem metody Ruš. Vede tým cestou ,, Vychovávat a vzdělávat děti je možné i jinak, jak rozvíjet osobnost dítěte a zároveň respektovat jeho potřeby a pocity. Ve svém volném čase se věnuje své dcerce, která je pro ni velký učitel, hudbě, jízdě na motorce a procházkami do přírody.

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřských škol a dětských skupin

Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. Již za provozu absolvovala obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Jejím posláním je vedení týmu a zajištění bezproblémového ekonomického a provozního chodu mateřských škol a jeslí. 

Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Sedm let externě vyučovala na Pedagogické fakultě OSU v rámci oboru Andragogika. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku, je zakladatelkou a provozovatelkou sítě mateřských škol a dětských skupin, která dnes čítá již deset poboček a které najdete v Ostravě, Frýdku-Místku, Frýdlantu n. Ostravicí či Havířově. Je maminkou dospělé Terezky a školaček Kačenky a Peťulky, kterým Mrňousek poskytnul svou láskyplným péči.

Dvakrát se v minulosti zúčastnila prestižní soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje vyhlášené zástupci Moravskoslezského kraje, kde se zařadila pokaždé mezi 5 finalistek.

Ing. Zuzana Běhalová - Ředitelka mateřské školy a jesliček