Jesle Mrňousek
Frýdek-Místek

Mrňousek jesle Frýdek - Místek

Jesle Mrňousek Frýdek-Místek: Teta Lucka (Vedoucí)

Teta Lucka
(Vedoucí pobočky)

Teta Lucka je hodná, trpělivá a empatická teta, která má moc ráda děti. Ráda si s nimi hraje a také je učí novým věcem a proto u nás vede kroužek Tvořílek.

Jesle Mrňousek Frýdek-Místek: Teta Renča

Teta Renča

Renátka je milá, energická maminka svých dvou dětí. Svoji vstřícnost a empatií si získává přízeň i mrňousků v jesličkách. K jejím zálibám patří zahrada, vaření a učí to i naše malé mrňousky. Svůj volný čas tráví nejraději v rodinném kruhu nebo v pohodlí domova.

Jesle Mrňousek Frýdek-Místek: Teta Marťa

Teta Marťa

Teta Marťa je milá, empatická maminka dvou malých dětí . Vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogiku. Ráda tráví čas ve společnosti mrňousků, vymýšlí jim různé hry a kreativní činnosti . Mezi její zájmy patří turistika, výlety do přírody, cyklistika a tanec. Svůj volný čas věnuje své rodině.

Jesle Mrňousek Frýdek-Místek: Teta Anička

Teta Anička

Teta Anička je empatická maminka dvou dětí, která absolvovala kurz chůvy, aby mohla pracovat s malými mrňousky. Ráda peče a vaří, a proto také vede kroužek vaření, kde dětem pomáhá seznamovat se s různými potravinami a nebojí se vyzkoušet jakýkoliv recept.

Metodik - Kristina Zapletalová

Metodik Kiki

Je energická a veselá máma malého hokejisty, absolvovala kurz Chůvy pro děti a práce s dětmi ji nejen baví, ale především naplňuje. Ráda pozoruje malé úspěchy mrňousků a také se snaží být nápomocnou rukou při jejich cestě. Učí děti první anglická slovíčka hravou formou a umí si s nimi také pořádně zařádit. Mezi její záliby patří fitness, hokej, jízda na kole a výlety do hor.

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

  • Kuchařky Radka a Věrka, které zajišťují pro mrňousky kvalitní a chutnou stravu.
  • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
  • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
  • Usměvavé asistentky, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.
Ing. Zuzana Běhalová - Ředitelka mateřské školy a jesliček

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřských škol a dětských skupin

Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. Již za provozu absolvovala obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Jejím posláním je vedení týmu a zajištění bezproblémového ekonomického a provozního chodu mateřských škol a jeslí. 

Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Sedm let externě vyučovala na Pedagogické fakultě OSU v rámci oboru Andragogika. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku, je zakladatelkou a provozovatelkou sítě mateřských škol a dětských skupin, která dnes čítá již deset poboček a které najdete v Ostravě, Frýdku-Místku, Frýdlantu n. Ostravicí či Havířově. Je maminkou dospělé Terezky a školaček Kačenky a Peťulky, kterým Mrňousek poskytnul svou láskyplným péči.

Dvakrát se v minulosti zúčastnila prestižní soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje vyhlášené zástupci Moravskoslezského kraje, kde se zařadila pokaždé mezi 5 finalistek.