Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

 

KVALITU GARANTUJÍ:

Mgr. Lucie Pavlíčková
Ředitelka jeslí

Pečuje o bezproblémový ekonomický a provozní chod jesliček. Vystudovala obor Speciální pedagogika (somatopedie, psychopedie). V oblasti výchovy a vzdělávání se pohybuje již 15 let. Pracovala ve speciální mateřské škole jako pedagog, působila jako ředitelka mateřské školy ve Vícově. Snaží se svým kolegyním předat své zkušenosti nasbírané nejen z pedagogické praxe, ale i ze zahraničních stáží, kde navštívila zařízení zaměřující se na péči o děti do 3 let věku. Absolvovala kurz a stala se terapeutem metody Ruš. Vede tým cestou ,, Vychovávat a vzdělávat děti je možné i jinak, jak rozvíjet osobnost dítěte a zároveň respektovat jeho potřeby a pocity. Ve svém volném čase se věnuje své dcerce, která je pro ni velký učitel, hudbě, jízdě na motorce a procházkami do přírody.

 

Jesle Mrňousek
Prostějov

 

Hledáte jesle v lokalitě Prostějov, které společně s vámi podpoří rozvoj vašeho mrňouska? U nás jste na správné adrese. Nebudeme vám zde vykládat, jak jsme skvělí a profesionální, řekneme jenom, že

 

rozvoj dětí je náš životní styl.

 

Jesle Mrňousek Prostějov nabízí celodenní hlídání dětí od 1 roku v domácím prostředí se spoustou hraček. Vaši náruč zcela nenahradíme, avšak naše tety se postarají o to, aby se váš mrňousek po dobu vaší nepřítomnosti cítil nejen co nejlépe, ale naučil se řadě nových dovedností a také si osvojil život v kolektivu. Hlídání dětí v malých skupinkách do 6 dětí u nás zajišťuje kvalifikovaný personál vybavený zdravotnickým a pedagogickým vzděláním.

 

Provozní doba

  • Hlídání dětí probíhá denně: pondělí až pátek od 6,30 do 16,30 hodin
  • Fungujeme celoročně, bez přerušení i o prázdninách.

 

Proč svěřit mrňouska právě nám

  • Našimi zařízeními prošlo už několik stovek spokojených dětí a rodičů.
  • Nabízíme zajímavý a pestrý program a kroužky.
  • Sázíme na individuální přístup k dětem i rodičům.
  • Hlídání dětí a jejich práce probíhá v menších skupinách.
  • Pravidelně se setkáváme s našimi dětmi a rodiči i mimo jesličky.
  • Domácí prostředí malebného rodinného domku se zahradou snižuje stresovou zátěž dítěte, které se dostává poprvé do kolektivu, mimo rodinu.
  • Máme kreativní tým. Při hlídání dětí nám pomáhá klaun Zvídálek, který děti baví, či čarodějnice Dobruška, která umí přičarovat kouzelné dovednosti, jimiž vybavuje naše mrňousky na cestu do mateřské školky.

Náš tým

Teta Káťa

Naše pohodářka a sluníčko. Velmi dobře se umí naladit na potřeby mrňousků. Její náruč je nekonečná. Teta s velkým srdcem. Vyniká svými organizačními schopnostmi a smyslem pro detail. Své nabyté zkušenosti jako asistent pedagoga ve školce, využívá při své práci. Stále se snaží vzdělávat, aby byla co nejvíce dětem nápomocna při jejich cestě do světa.

 

 

 

Teta Blanche

Vystudovaná zdravotní sestra, která se k nám nedostala náhodou, touha po změně a zvědavost, ji přivedla v roce 2017 k nám. Velmi ráda s mrňousky tvoří z různých materiálů, nevynechá ani pečení a vaření. Práce s dětmi je pro ni velmi individuální a emociální záležitostí, snaží se být pro ně oporou. Miluje srdíčka všech barev a tvarů.

 

 

 

Teta Ája

Svoji pohodovou, obětavou povahou si získává srdce všech mrňousků i rodičů od roku 2016. Dokáže při práci s dětmi i nemožné. Důsledná, ale zároveň pro každou legraci. Poznáte ji vždy podle modré barvy, kterou v jakémkoliv podání nikdy nevynechá.

 

 

 

 

Teta Liduška

Je sice u nás nováčkem, ale děti ji mají rády už od prvního seznámení. Zásadová, zábavná, ráda s dětmi tvoří. Práce s dětmi ji naplňuje, proto se rozhodla před nějakou dobou vystudovat pedagogickou školu, obor předškolní pedagogiky. Je nedílnou součástí našeho týmu.

 

 

 

 

 

Teta Gabča

Vždycky chtěla pracovat s malými dětmi. Studium na vysoké škole ji umožnilo stát se dětskou sestrou. Jako maminka dvou holčiček ví a ctí, že potřeby jejich Mrňousků jsou různé. Při práci v jesličkách se tyto potřeby snaží co nejlépe uspokojit. Využívám k tomu nejen získané odborné znalosti, ale i smysl pro legraci a další své vlastnosti, aby učení bylo pro mrňousky hrou.

 

 

 

 

Teta Zdenička

Je pro naše Mrňousky, taková babička. Velmi kreativní a výtvarně nadaná. Absolvovala kurz Chůvy pro děti. Naplňuje ji sledovat pokroky mrňousků a těší být jim nápomocna. Je to naše hodná, a ještě hodnější teta.

Jesle a školka Mrňousek

Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858
Přihlášky, informace: info@mujmrnousek.cz
Změna docházky: strava@mujmrnousek.cz