Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

 

KVALITU GARANTUJE:


Ing. Zuzana Běhalová, MBA

Ředitelka mateřské školy a jesliček

Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně v průběhu manažerské praxe získala titul MBA v oblasti Personálního řízení. Dodatečně pak s ohledem na obor podnikání již tzv. „za chodu“ vystudovala obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Více než třináct let působila nejprve jako kouč a lektor měkkých kompetencí, zaměřovala se především na efektivní komunikaci, spolupráci, prodejní dovednosti. Souběžně působila také jako projektový manažer řady tuzemských i zahraničních projektů zaměřený na vzdělávání dospělých, studentů i dětí a jsem sekci Lidské zdroje ve společnosti RPIC-VIP s.r.o. V roce 2010 otevřela soukromé jesle Mrňousek v Ostravě-Třebovicích a ke konci roku 2012 ukončila své působení ve vzdělávání dospělých a zcela se začala věnovat dětem předškolního věku a mému podnikání. Dnes má Mrňousek celkem sedm poboček dětských skupin Mrňousek, včetně jedné franchisové, a dvě pobočky Mrňouskovy mateřské školy. Najdete je v Ostravě, Havířově, Frýdku, Frýdlantu n. Ostravicí a Prostějově. Za profesní úspěch považuje také to, že se v letech 2015 a 2016 účastnila soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje, přičemž v obou letech byla mezi finalistkami a měla tak čest být mezi ženami, které úspěšně podnikali v různých oborech. Již pět let také vyučuje na katedře Pedagogiky na Ostravské univerzitě. Zdaleka nejvíce je však hrdá na své tři děti, Kačenku, Terezku a Petrušku. Jejím vzorem je Tomáš Baťa a jeho motto: “Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.

Jesle Mrňousek
Ostrava-Poruba

 

Hledáte jesle v Ostravě-Porubě, které společně s vámi podpoří rozvoj vašeho mrňouska? U nás jste na správné adrese. Nebudeme vám zde vykládat, jak jsme skvělí a profesionální, řekneme jenom, že

 

rozvoj dětí je náš životní styl.

 

Jesle Mrňousek nabídne celodenní hlídání dětí od 1 roku v domácím prostředí se spoustou hraček. Vaši náruč zcela nenahradíme, avšak naše tety se postarají o to, aby se váš mrňousek po dobu vaší nepřítomnosti cítil nejen co nejlépe, ale naučil se řadě nových dovedností a také si osvojil život v kolektivu. Hlídání dětí v malých skupinkách do 5 dětí u nás zajistí kvalifikovaný personál vybavený zdravotnickým a pedagogickým vzděláním.

 

Provozní doba

 • Hlídání dětí probíhá denně: pondělí až pátek od 6,30 do 17,00 hodin
 • Fungujeme celoročně, bez přerušení i o prázdninách.
 • Po vzájemné dohodě pohlídáme vaše dítě i o víkendu či večer, abyste mohli vyrazit do divadla, kina či třeba na večeři při svíčkách. Platí pro naše klienty. V době koronaviru tuto službu neposkytujeme.

 

Proč svěřit mrňouska právě nám

 • Našimi zařízeními prošlo už několik stovek spokojených dětí a rodičů.
  Nabízíme zajímavý program a kroužky.
 • Sázíme na individuální přístup k dětem i rodičům.
 • Hlídání dětí a jejich práce probíhá v menších skupinkách.
 • Pravidelně se setkáváme s našimi dětmi a rodiči i mimo jesličky.
 • Domácí prostředí malebného rodinného domku se zahradou snižuje stresovou zátěž dítěte, které se dostává poprvé do kolektivu, mimo rodinu.
 • Vaříme si sami – zdravě a chutně.
 • Máme kreativní tým. Při hlídání dětí nám pomáhá klaun Zvídálek, který děti baví, či čarodějnice Dobruška, která umí přičarovat kouzelné dovednosti, jimiž vybavuje naše mrňousky na cestu do mateřské školky.

Náš tým

 

Teta Kiki – vedoucí pobočky

Je energická a veselá máma malého hokejisty, absolvovala kurz Chůvy pro děti a práce s dětmi ji nejen baví, ale především naplňuje. Ráda pozoruje malé úspěchy mrňousků a také se snaží být nápomocnou rukou při jejich cestě. Učí děti první anglická slovíčka hravou formou a umí si s nimi také pořádně zařádit. Mezi její záliby patří fitness, hokej, jízda na kole a výlety do hor.

Teta Natálka

Mladá a veselá teta, která má vystudovanou předškolní a mimoškolní pedagogiku v Odrách. 7 let chodila na ZUŠ a hrála na klavír, a proto vede kroužek Hudebníček, kde s dětmi rozvíjí hru na nástroje, poslech a rytmus. Ve volném čase ráda chodí do přírody a cestuje všude, kde se dá. Prace s dětmi ji moc baví a naplňuje. Děti ji do života přinášejí radost a dodávají ji spoustu energie.

Teta Vendy

Mladá a energická bytost, která se již od mala věnuje tancování. Absolvovala kurz chůvy pro děti a udělala dobře, protože děti milují, když s nimi jen tak dovádí. Ve svém volném čase trénuje malé mažoretky, a proto se stará o to, aby naši mrňousci měli tu správnou pohybovou aktivitu, vede kroužek hopsalínek. Mezi její záliby patří tanec a dovádění s neteřemi.

 

 

 

Teta Kristýnka

Veselá teta, která vystudovala vysokou školu se zaměřením na sociální práci s rodinou a sociální pedagogiku. Pracovat s dětmi ji velmi baví a naplňuje. Ráda s mrňousky tvoří a pozoruje jejich pokroky. Mezi její záliby patří výlety do přírody a procházky s pejskem.

 

 

 

 

 

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

 • Kuchařka Věra, která zajišťuje pro mrňousky kvalitní a chutnou stravu.
 • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
 • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
 • Asistentky Ivana a Natálka, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.

Jesle a školka Mrňousek

Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858
Přihlášky, informace: info@mujmrnousek.cz
Změna docházky: strava@mujmrnousek.cz