Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

 

 

 

KVALITU GARANTUJÍ:

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřské školy a jesliček

Pečuje o bezproblémový ekonomický a provozní chod jesliček – hlídání dětí i mateřské školy. Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. V současnosti studuje obor mimoškolní a předškolní pedagogika.
Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku a vede mateřskou školku v Ostravě – Hrabůvce, její odloučené pracoviště v Třebovicích a síť jesliček Mrňousek v Ostravě, Havířově, Frýdku – Místku a ve Frýdlantu. Je maminkou školaček Terezky, Kačenky a mrňouska Peťulky.

Kvalitu její práce ocenili i zástupci Moravskoslezského kraje a zařadili ji mezi 5 finalistek v soutěži Lady Business Moravskoslezského kraje.

Jesle Mrňousek
Havířov

 

Hledáte jesle v Havířově, které společně s vámi podpoří rozvoj vašeho mrňouska? U nás jste na správné adrese. Nebudeme vám zde vykládat, jak jsme skvělí a profesionální, řekneme jenom, že

 

rozvoj dětí je náš životní styl.

 

Jesle Mrňousek nabízí celodenní hlídání dětí od 1 roku v domácím prostředí se spoustou hraček. Vaši náruč zcela nenahradíme, avšak naše tety se postarají o to, aby se váš mrňousek po dobu vaší nepřítomnosti cítil nejen co nejlépe, ale naučil se řadě nových dovedností a také si osvojil život v kolektivu. Hlídání dětí v malých skupinkách u nás zajistí kvalifikovaný personál vybavený zdravotnickým a pedagogickým vzděláním.

 

Provozní doba

 • Hlídání dětí probíhá denně: pondělí až pátek od 6,30 do 17,00 hodin
 • Fungujeme celoročně, bez přerušení i o prázdninách.

 

Proč svěřit mrňouska právě nám

 • Našimi zařízeními prošlo už několik stovek spokojených dětí a rodičů.
  Nabízíme zajímavý program a kroužky.
 • Sázíme na individuální přístup k dětem i rodičům.
 • Hlídání dětí a jejich práce probíhá v menších skupinkách.
 • Pravidelně se setkáváme s našimi dětmi a rodiči i mimo jesličky.
 • Domácí prostředí malebného rodinného domku se zahradou snižuje stresovou zátěž dítěte, které se dostává poprvé do kolektivu, mimo rodinu.
 • Vaříme si sami – zdravě a chutně.
 • Máme kreativní tým. Při hlídání dětí nám pomáhá klaun Zvídálek, který děti baví, či čarodějnice Dobruška, která umí přičarovat kouzelné dovednosti, jimiž vybavuje naše mrňousky na cestu do mateřské školky.

Náš tým

 

Teta Amálka – vedoucí pobočky

Amálie je temperamentní, veselá teta, je ráda středem pozornosti a je pro každou legraci. Miluje zpěv a hru na klavír. Nebojí se převléct třeba i za zlobivou Marfušku a na chvíli si zahrát divadlo. Svůj volný čas tráví nejraději v rodinném kruhu nebo v pohodlí domova se svým nejmilejším hokejistou. Také se věnuje animátorským programům, a proto ji můžete vidět někdy i jako zmíněnou Marfušku, baňku nebo i jako Vánočního Elfa. Vede kroužek Zvoneček a Hudebníček.

Teta Janička

Jana je velmi pozitivně naladěná teta, která si práci s našimi mrňousky naprosto užívá. Mezi její záliby patří tanec, kterému se dříve věnovala závodně, a tak vede kroužek Hopsalínek. Také naši pobočku obohatila o znalosti angličtiny, které dětem ráda předává. Děti ji mají rády pro její pozitivní a empatický přístup.

Teta Verunka

Verča je velmi pozitivní, usměvavá a milá teta. Je plná energie a ráda si s dětmi zadovádí. Velmi ráda přichází s různými kreativními nápady, a proto si moc užívá vedení kroužku Tvořilek.
Verunka má vřelý a empatický přístup k dětem, a tak není divu, že si ji naši mrňousci velmi oblíbili. Ve volném čase chodí ráda do přírody, věnuje se bylinkám a svému nejmilejšímu.

Teta Alice

Alice je usměvavá, trpělivá, milá teta a je maminkou dvou dcer. Děti ji mají rády pro její kreativní nápady a dobrou náladu. Mezi její koníčky patří zdravý životní styl a bio výživa. Ráda zpívá a hraje na kytaru, ale nejradši má svou zahrádku, kde vášnivě pěstuje všechny možné druhy zeleniny, okrasné květiny a užívá si ji plnými doušky. Mrňousky s láskou naučí všemožné recepty v kroužku vaření.

Teta Zuzanka

Zuzka je citlivá, přátelská a zábavná teta. S dětmi ráda zpívá písničky, tvoří a je pro každou legraci. Vystudovala střední zdravotnickou školu a snaží se vzdělávat nadále vzdělávat v pedagogickém oboru, díky různým webinářům a kurzům. Má ráda zvířata, turistiku, plavání. Ve svém volném čase se věnuje hlavně svému pejskovi. Práce s dětmi ji velmi baví a je jejím splněným snem.

POMOCNÉ TETY

Teta Rút

Rút je veselá, usměvavá a hodná teta. Vyzařuje z ní andělský klid a pohoda, který děti vždy vycítí, a proto naši tetu Rút nejmenší mrňousci tak milují. Dětem dává náruč plnou lásky a něhy. Má ráda společné chvíle strávené po boku přátel svých přátel a rodiny, přírodu, kulturu a všelijaké cestování.

Teta Helenka

Hela je naše pomocná teta. Je milá, upovídaná a ráda čte našim mrňouskům pohádky. Je to taková naše babička, proto je u dětí tolik oblíbená. Protože je už v důchodu, bere toto trávení času s dětmi jako zpestření, které ji dodává energii a radost.

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

 • Hodný a praxí prověřený kuchař Martin, kterého děti milují a který pro ně vede kroužek Vaření/Kuchaření.
 • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
 • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
 • Asistentky Ivana a Kamila, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.

 

 

Jak to u nás žije můžete vidět také v naší kronice…

Jesle a školka Mrňousek

Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858
Přihlášky, informace: info@mujmrnousek.cz
Změna docházky: strava@mujmrnousek.cz