Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

 

KVALITU GARANTUJE:

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřské školy a jesliček

Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně v průběhu manažerské praxe získala titul MBA v oblasti Personálního řízení. Dodatečně pak s ohledem na obor podnikání již tzv. „za chodu“ vystudovala obor mimoškolní a předškolní pedagogika. Více než třináct let působila nejprve jako kouč a lektor měkkých kompetencí, zaměřovala se především na efektivní komunikaci, spolupráci, prodejní dovednosti. Souběžně působila také jako projektový manažer řady tuzemských i zahraničních projektů zaměřený na vzdělávání dospělých, studentů i dětí a jsem sekci Lidské zdroje ve společnosti RPIC-VIP s.r.o. V roce 2010 otevřela soukromé jesle Mrňousek v Ostravě-Třebovicích a ke konci roku 2012 ukončila své působení ve vzdělávání dospělých a zcela se začala věnovat dětem předškolního věku a mému podnikání. Dnes má Mrňousek celkem sedm poboček dětských skupin Mrňousek, včetně jedné franchisové, a dvě pobočky Mrňouskovy mateřské školy. Najdete je v Ostravě, Havířově, Frýdku, Frýdlantu n. Ostravicí a Prostějově. Za profesní úspěch považuje také to, že se v letech 2015 a 2016 účastnila soutěže Lady Business Moravskoslezského kraje, přičemž v obou letech byla mezi finalistkami a měla tak čest být mezi ženami, které úspěšně podnikali v různých oborech. Již pět let také vyučuje na katedře Pedagogiky na Ostravské univerzitě. Zdaleka nejvíce je však hrdá na své tři děti, Kačenku, Terezku a Petrušku. Jejím vzorem je Tomáš Baťa a jeho motto: “Neříkej, že to nejde, raději řekni, že to zatím neumíš.

Jesle Mrňousek
Ostrava-Hrabůvka

 

Hledáte jesle v Ostravě-Hrabůvce, které společně s vámi podpoří rozvoj vašeho mrňouska? U nás jste na správné adrese. Nebudeme vám zde vykládat, jak jsme skvělí a profesionální, řekneme jenom, že

 

rozvoj dětí je náš životní styl.

 

Jesle Mrňousek nabídne celodenní hlídání dětí od 1 roku v domácím prostředí se spoustou hraček. Vaši náruč zcela nenahradíme, avšak naše tety se postarají o to, aby se váš mrňousek po dobu vaší nepřítomnosti cítil nejen co nejlépe, ale naučil se řadě nových dovedností a také si osvojil život v kolektivu. Hlídání dětí v malých skupinkách do 5 dětí u nás zajistí kvalifikovaný personál vybavený zdravotnickým a pedagogickým vzděláním.

 

Provozní doba

 • Hlídání dětí probíhá denně: pondělí až pátek od 6,30 do 17,00 hodin
 • Fungujeme celoročně, bez přerušení i o prázdninách.
 • Po vzájemné dohodě pohlídáme vaše dítě i o víkendu či večer, abyste mohli vyrazit do divadla, kina či třeba na večeři při svíčkách. Platí pro naše klienty. V době koronaviru tuto službu neposkytujeme.

 

Proč svěřit mrňouska právě nám

 • Našimi zařízeními prošlo už několik stovek spokojených dětí a rodičů.
  Nabízíme zajímavý program a kroužky.
 • Sázíme na individuální přístup k dětem i rodičům.
 • Hlídání dětí a jejich práce probíhá v menších skupinkách.
 • Pravidelně se setkáváme s našimi dětmi a rodiči i mimo jesličky.
 • Domácí prostředí malebného rodinného domku se zahradou snižuje stresovou zátěž dítěte, které se dostává poprvé do kolektivu, mimo rodinu.
 • Vaříme si sami – zdravě a chutně.
 • Máme kreativní tým. Při hlídání dětí nám pomáhá klaun Zvídálek, který děti baví, či čarodějnice Dobruška, která umí přičarovat kouzelné dovednosti, jimiž vybavuje naše mrňousky na cestu do mateřské školky.

Náš tým

 

Teta Markét

Je veselá a energická teta, která výchovu a starost o děti vede formou “jesličky hrou”. Pro mrňousky vymýšlí nejrůznější zábavné ale také vzdělávací aktivity, ve kterých ráda využívá prvky Montessori. Mimo děti je také milovnicí zvířátek, tvoření a dobrého  jídla. Práce s dětmi je to po čem vždy toužila, a proto střední škola s pedagogickým zaměřením byla jasnou volbou

Teta  Lenka

Lenička je velmi empatická nejen k dětem, ale i k nám dospělým. Velmi ráda vaří, a proto vede i kroužek vaření, aby dětem osvojila radost k přípravě pokrmů. Když teta Lenička přijde mezi mrňousky, všichni se k ní posadí a chtějí si prohlížet knížky. Je velmi klidná a ochotná pomoci. Ráda se učí novým věcem. Ve volném čase se Lenička věnuje hlavně své dceři. Má ráda procházky v přírodě a čtení knih.

 

 

 

Teta Péťa

Teta Péťa je přátelská, veselá a empatická. Všechny tyto vlastnosti využívá u dětí, aby se bavily, ale také aby jim bylo porozuměno. Ráda pracuje s dětmi všeho věku. Vymýšlí pro ně nejrůznější pestré aktivity, které jsou vedeny hravou formou tak, aby měly zábavu a zároveň se posouvaly dál. Pokud děti něco trápí, teta se ráda pomazlí, aby hned bylo lépe. Ve volném čase ráda chodí na procházky, maluje, vaří a peče nejrůznější dobroty.

 

 

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

 • Kuchařka Věra, která zajišťují pro mrňousky kvalitní a chutnou stravu.
 • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
 • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
 • Asistentky Ivana a Natálka, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.

Jesle a školka Mrňousek

Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858
Přihlášky, informace: info@mujmrnousek.cz
Změna docházky: strava@mujmrnousek.cz