Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

 

KVALITU GARANTUJÍ:

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřské školy a jesliček

Pečuje o bezproblémový ekonomický a provozní chod jesliček – hlídání dětí i mateřské školy. Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. V současnosti studuje obor mimoškolní a předškolní pedagogika.
Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku a vede mateřskou školku v Ostravě – Hrabůvce, její odloučené pracoviště v Třebovicích a síť jesliček Mrňousek v Ostravě, Havířově, Frýdku – Místku a ve Frýdlantu. Je maminkou školaček Terezky, Kačenky a mrňouska Peťulky. Kvalitu její práce ocenili i zástupci Moravskoslezského kraje a zařadili ji mezi 5 finalistek v soutěži Lady Business Moravskoslezského kraje.

Jesle Mrňousek
Frýdlant n. Ostravicí

Hledáte-li jesle či mateřskou školku v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí, které společně s vámi podpoří rozvoj vašeho mrňouska? U nás jste na správné adrese. Nebudeme vám zde vykládat, jak jsme skvělí a profesionální, řekneme jenom, že

rozvoj dětí je náš životní styl.

Jesle Mrňousek nabízí celodenní hlídání dětí od 1 roku v domácím prostředí se spoustou hraček. Vaši náruč zcela nenahradíme, avšak naše tety se postarají o to, aby se váš mrňousek po dobu vaší nepřítomnosti cítil nejen co nejlépe, ale naučil se řadě nových dovedností a také si osvojil život v kolektivu. Hlídání dětí v malých skupinkách do 5 dětí u nás zajišťuje kvalifikovaný personál vybavený zdravotnickým a pedagogickým vzděláním.

 

Provozní doba

 • Hlídání dětí probíhá denně: pondělí až pátek od 6,30 do 17,00 hodin
 • Fungujeme celoročně, bez přerušení i o prázdninách.
 • Po vzájemné dohodě pohlídáme vaše dítě i o víkendu či večer, abyste mohli vyrazit do divadla, kina či třeba na večeři při svíčkách. Platí pro naše klienty. V době koronaviru tuto službu neposkytujeme.

 

Proč svěřit mrňouska právě nám

 • Našimi zařízeními prošlo už několik stovek spokojených dětí.
  Nabízíme zajímavý program a kroužky.
 • Sázíme na individuální přístup k dětem i rodičům.
 • Hlídání dětí a jejich práce probíhá v menších skupinkách.
 • Pravidelně se setkáváme s našimi dětmi a rodiči i mimo jesličky.
 • Domácí prostředí malebného rodinného domku se zahradou snižuje stresovou zátěž dítěte, které se dostává poprvé do kolektivu, mimo rodinu.
 • Vaříme si sami – zdravě a chutně.
 • Máme kreativní tým. Při hlídání dětí nám pomáhá klaun Zvídálek, který děti baví, či čarodějnice Dobruška, která umí přičarovat kouzelné dovednosti, jimiž vybavuje naše mrňousky na cestu do mateřské školky.

Náš tým

Teta Janča – vedoucí pobočky

Janča je usměvavá, přátelská a srdečná teta, která si ráda hraje s dětmi a učí je novým věcem. Učí děti nové básničky, písničky a hru na hudební nástroje. Proto také vede kroužek Hudebníček. Vystudovala pedagogické lyceum a sociální pedagogiku. Ve svém volném čase ráda cestuje, sportuje a stará se o své dva pejsky.

Teta Verča

Verča je veselá, laskavá a starostlivá teta, která ráda s dětmi podniká různé zábavné činnosti. Vede kroužek Hopsalínek, kde děti učí zábavnou formou novým dovednostem v oblasti pohybu. Absolvovala kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky a ve svém volném čase se nejraději věnuje své rodině a přátelům. Mezi její koníčky patří především sport, fitness a vaření.

Teta Domča

Domča je klidná, milá a přátelská teta, která vede kroužek Hravá angličtina, kde učí děti zábavnou formou různá anglická slovíčka. Dále vede kroužek Vaření, kde se děti učí kulinářskému umění. Absolvovala kurz asistenta pedagoga a svůj volný čas nejraději tráví se svou rodinou, především se svou malou neteří. Mezi její koníčky patří sport a cestování.

 

Teta Peťka

Peťka je energická, veselá a empatická teta, která je velmi kreativní. Proto také vede kroužek Tvořílek, kde děti nejen kreslí a malují, ale také tvoří a vyrábí z různých materiálů, přičemž si procvičují svou zručnost. Absolvovala kurz asistenta pedagoga a svůj volný čas nejraději tráví se svou rodinou, především se svými dětmi Julinkou a Ottíkem.

 

 

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

 • Hodný a praxí prověřený kuchař Martin, kterého děti milují a který pro ně vede kroužek Vaření/Kuchaření.
 • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
 • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
 • Asistentky Ivana a Kamila, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.

Jesle a školka Mrňousek

Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858
Přihlášky, informace: info@mujmrnousek.cz
Změna docházky: strava@mujmrnousek.cz