Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

 

Jesličky Mrňousek ve Frýdlantu nad Ostravicí byly podpořeny v rámci Operačního programu Zaměstnanost a získaly tak na svůj vznik a provoz finanční podporu EU. Podpora je poskytována v rámci projektu “Dětská skupina Mrňousek Frýdlant nad Ostravicí II” (reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0014359) v období od 1. 9. 2019 – 28. 2. 2022 a projektu “Dětská skupina Mrňousek Frýdlant nad Ostravicí 2020-2022” (reg. č. CZ.03.1.51/0.0/0.0/19_101/0016438) v období od 1. 6. 2020 – 31.5. 2022. Cílem projektů je podpořit rozšíření a zkvalitnění služeb péče o dítě ve Frýdlantu nad Ostravicí a zlepšit tak podmínky pro zaměstnanost žen s dětmi.

 

KVALITU GARANTUJÍ:

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřské školy a jesliček

Pečuje o bezproblémový ekonomický a provozní chod jesliček – hlídání dětí i mateřské školy. Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. V současnosti studuje obor mimoškolní a předškolní pedagogika.
Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku a vede mateřskou školku v Ostravě – Hrabůvce, její odloučené pracoviště v Třebovicích a síť jesliček Mrňousek v Ostravě, Havířově, Frýdku – Místku a ve Frýdlantu. Je maminkou školaček Terezky, Kačenky a mrňouska Peťulky. Kvalitu její práce ocenili i zástupci Moravskoslezského kraje a zařadili ji mezi 5 finalistek v soutěži Lady Business Moravskoslezského kraje.

Jesle Mrňousek
Frýdlant n. Ostravicí

Hledáte-li jesle či mateřskou školku v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí, které společně s vámi podpoří rozvoj vašeho mrňouska? U nás jste na správné adrese. Nebudeme vám zde vykládat, jak jsme skvělí a profesionální, řekneme jenom, že

rozvoj dětí je náš životní styl.

Jesle Mrňousek nabízí celodenní hlídání dětí od 1 roku v domácím prostředí se spoustou hraček. Vaši náruč zcela nenahradíme, avšak naše tety se postarají o to, aby se váš mrňousek po dobu vaší nepřítomnosti cítil nejen co nejlépe, ale naučil se řadě nových dovedností a také si osvojil život v kolektivu. Hlídání dětí v malých skupinkách do 5 dětí u nás zajišťuje kvalifikovaný personál vybavený zdravotnickým a pedagogickým vzděláním.

 

Provozní doba

 • Hlídání dětí probíhá denně: pondělí až pátek od 6,30 do 17,00 hodin
 • Fungujeme celoročně, bez přerušení i o prázdninách.
 • Po vzájemné dohodě pohlídáme vaše dítě i o víkendu či večer, abyste mohli vyrazit do divadla, kina či třeba na večeři při svíčkách. Platí pro naše klienty. V době koronaviru tuto službu neposkytujeme.

 

Proč svěřit mrňouska právě nám

 • Našimi zařízeními prošlo už několik stovek spokojených dětí.
  Nabízíme zajímavý program a kroužky.
 • Sázíme na individuální přístup k dětem i rodičům.
 • Hlídání dětí a jejich práce probíhá v menších skupinkách.
 • Pravidelně se setkáváme s našimi dětmi a rodiči i mimo jesličky.
 • Domácí prostředí malebného rodinného domku se zahradou snižuje stresovou zátěž dítěte, které se dostává poprvé do kolektivu, mimo rodinu.
 • Vaříme si sami – zdravě a chutně.
 • Máme kreativní tým. Při hlídání dětí nám pomáhá klaun Zvídálek, který děti baví, či čarodějnice Dobruška, která umí přičarovat kouzelné dovednosti, jimiž vybavuje naše mrňousky na cestu do mateřské školky.

Náš tým

Teta Zuzka – vedoucí pobočky

Zuzka je milá, ochotná a energická teta, která je pro každou legraci s dětmi. S dětmi si ráda zatancuje i zazpívá. Učí děti nové básničky a říkadla. Ráda se učí novým věcem. Vede kroužky Vaření a Hopsalínek. Svůj volný čas tráví se svým pejskem v přírodě a na horách. Mezi její zájmy patří poznávání nových míst, plavání, čtení.

Teta Janička

Usměvavá teta Janička vystudovala Pedagogické lyceum a dále Sociální pedagogiku. Ráda si hraje s dětmi a učí je novým věcem. Proto také vede kroužek Angličtinu, kde si děti osvojují nové dovednosti zábavnou formou. Dále vede kroužek Tvořílek, kde se maluje, kreslí, vyrábí a tvoří. Ve volném čase ráda sportuje a stará se o své dva pejsky.

Teta Verča

Verča je přátelská a veselá teta, která vede děti  k sebeobsluze formou zábavy. Absolvovala kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Má ráda vaření, fitness, jízdu na kole. Svůj volný čas tráví se svou rodinou a přáteli.

 

 

Teta Renátka

Renátka je teta plná energie a děti ji mají rádi. Ráda sportuje, tancuje. Mezi její koníčky patří zdravý životní styl a bio výživa. 

 

 

 

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

 • Hodný a praxí prověřený kuchař Martin, kterého děti milují a který pro ně vede kroužek Vaření/Kuchaření.
 • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
 • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
 • Asistentky Gabka a Renča, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.

Jesle a školka Mrňousek

Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858
Přihlášky, informace: info@mujmrnousek.cz
Změna docházky: strava@mujmrnousek.cz