Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

 

KVALITU GARANTUJÍ:

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřské školy a jesliček

Pečuje o bezproblémový ekonomický a provozní chod jesliček – hlídání dětí i mateřské školy. Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. V současnosti studuje obor mimoškolní a předškolní pedagogika.
Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku a vede mateřskou školku v Ostravě – Hrabůvce, její odloučené pracoviště v Třebovicích a síť jesliček Mrňousek v Ostravě, Havířově, Frýdku – Místku a ve Frýdlantu. Je maminkou školaček Terezky, Kačenky a mrňouska Peťulky. Kvalitu její práce ocenili i zástupci Moravskoslezského kraje a zařadili ji mezi 5 finalistek v soutěži Lady Business Moravskoslezského kraje.

Jesle Mrňousek
Frýdlant n. Ostravicí

Hledáte-li jesle či mateřskou školku v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí, které společně s vámi podpoří rozvoj vašeho mrňouska? U nás jste na správné adrese. Nebudeme vám zde vykládat, jak jsme skvělí a profesionální, řekneme jenom, že

rozvoj dětí je náš životní styl.

Jesle Mrňousek nabízí celodenní hlídání dětí od 1 roku v domácím prostředí se spoustou hraček. Vaši náruč zcela nenahradíme, avšak naše tety se postarají o to, aby se váš mrňousek po dobu vaší nepřítomnosti cítil nejen co nejlépe, ale naučil se řadě nových dovedností a také si osvojil život v kolektivu. Hlídání dětí v malých skupinkách do 5 dětí u nás zajišťuje kvalifikovaný personál vybavený zdravotnickým a pedagogickým vzděláním.

 

Provozní doba

 • Hlídání dětí probíhá denně: pondělí až pátek od 6,30 do 17,00 hodin
 • Fungujeme celoročně, bez přerušení i o prázdninách.
 • Po vzájemné dohodě pohlídáme vaše dítě i o víkendu či večer, abyste mohli vyrazit do divadla, kina či třeba na večeři při svíčkách. Platí pro naše klienty. V době koronaviru tuto službu neposkytujeme.

 

Proč svěřit mrňouska právě nám

 • Našimi zařízeními prošlo už několik stovek spokojených dětí.
  Nabízíme zajímavý program a kroužky.
 • Sázíme na individuální přístup k dětem i rodičům.
 • Hlídání dětí a jejich práce probíhá v menších skupinkách.
 • Pravidelně se setkáváme s našimi dětmi a rodiči i mimo jesličky.
 • Domácí prostředí malebného rodinného domku se zahradou snižuje stresovou zátěž dítěte, které se dostává poprvé do kolektivu, mimo rodinu.
 • Vaříme si sami – zdravě a chutně.
 • Máme kreativní tým. Při hlídání dětí nám pomáhá klaun Zvídálek, který děti baví, či čarodějnice Dobruška, která umí přičarovat kouzelné dovednosti, jimiž vybavuje naše mrňousky na cestu do mateřské školky.

Náš tým

 

Teta Peťa – vedoucí pobočky

Peťa je empatická, přátelská a kreativní teta. Baví jí pohybové a tvůrčí aktivity, ale také cizí jazyky. Právě proto vede kroužek Hravá angličtina. Absolvovala kurz asistenta pedagoga a svůj volný čas tráví nejraději se svou rodinou.

„S úsměvem jde všechno líp.“

Teta Verča

Verča je veselá, laskavá a starostlivá teta, která s dětmi podniká různé zábavné činnosti. Proto vede kroužek Vaření, ve kterém se děti nejen naučí nové věci, ale také si v něm užijí spoustu zábavy. Absolvovala kurz chůvy v dětské skupině a ve svém volném čase se nejraději věnuje své rodině a přátelům. Mezi její koníčky patří především sport, fitness a vaření.

„Nikdy se nevzdávej.“

Teta Míša

Míša je teta, která má ráda svět dětí takový, jaký je. Je trpělivá a empatická, ale také akční a kreativní. Nejraději má aktivity, při kterých může propojit pohyb s hudbou, a proto vede kroužek Hopsalínek. Vystudovala zdravotně sociální fakultu a jejími největšími koníčky jsou tanec, hudba a zpěv.

Motto: V životě dělej to, co ti přináší radost.

Teta Lenka

Teta Lenka je matkou čtyř dětí, je klidná a trpělivá. Baví ji tvoření, a proto vede kroužek Tvořílek. Absolvovala kurz chůvy v dětské skupině. Ve volném čase ráda háčkuje, nejradši ho ale tráví se svou rodinou.

Motto: „Dělej malé věci s velkou chutí”

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

 • Kuchařka Radka, která zajišťuje pro mrňousky kvalitní a chutnou stravu.
 • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
 • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
 • Asistentky Ivana a Natálka, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.

Jesle a školka Mrňousek

Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858
Přihlášky, informace: info@mujmrnousek.cz
Změna docházky: strava@mujmrnousek.cz