Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

 

KVALITU GARANTUJÍ:

Ing. Zuzana Běhalová, MBA
Ředitelka mateřské školy a jesliček

Pečuje o bezproblémový ekonomický a provozní chod jesliček – hlídání dětí i mateřské školy. Vystudovala obor Finance na Ekonomické fakultě VŠB Ostrava a následně Personální řízení v rámci studia MBA. V současnosti studuje obor mimoškolní a předškolní pedagogika.
Více než třináct let působila jako kouč a lektor a jako manažer se podílela na řadě tuzemských i zahraničních projektů zaměřených na vzdělávání dospělých i dětí. Od roku 2009 se intenzivně věnuje dětem předškolního věku a vede mateřskou školku v Ostravě – Hrabůvce, její odloučené pracoviště v Třebovicích a síť jesliček Mrňousek v Ostravě, Havířově, Frýdku – Místku a ve Frýdlantu. Je maminkou školaček Terezky, Kačenky a mrňouska Peťulky.

Kvalitu její práce ocenili i zástupci Moravskoslezského kraje a zařadili ji mezi 5 finalistek v soutěži Lady Business Moravskoslezského kraje.

 

Jesle Mrňousek
Ostrava Bartovice

OSTRAVA-BARTOVICE

 

Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, IČ: 05720079, zahájil 5.5.2022 realizaci projektu Vybudování nové DS Mrňousek v Ostravě-Bartovicích, registrační číslo CZ.31.6.0/0.0/0.0/22_002/0002540, z prostředků programu Investice 3.3.2 Národního plánu obnovy, jehož poskytovatelem je Ministerstvo práce a sociálních věcí.Projekt je financován Evropskou unií.
 
 
Hlavním cílem projektu je zajistit dostatečné kapacity kvalitních a cenově a časově dostupných zařízení poskytujících služby péče o děti do 3 let věku v dětské skupině na územi města Ostravy.

 

Název a místo vzniku dětské skupiny: Dětská skupina Mrňousek Ostrava-Bartovice, Těšínská 196/507
Kapacita dětské skupiny: celkem vznikne 24 nových míst pro děti předškolního věku
Termín ukončení realizace projektu a zahájení provozu dětské skuiny – předpoklad: 31.1.2024
 

Video Česke televize k otevření jesliček naleznete zde.

 

 

 

Náš tým

 

teta Lenka – vedoucí pobočky

Usměvavá máma dvou dcer, která absolvovala kurz chůvy v dětské skupině právě proto, aby mohla dělat práci, která je jejímu srdci nejbližší a to je péče o mrňousky. Ve volném čase ráda peče a vaří a proto vede kroužek Vaření, kde děti seznámí se všemi surovinami a tak díky ní se často jesličkami line vůně mnoha dobrot. Děti si  získává svým pohodovým a vlídným přístupem.

 

 

 

teta Katka

Starostlivá, empatická teta, která ráda tráví svůj čas s dětmi pro jejich otevřenost a bezprostřednost. Má blízko k přírodě a ke zvířatům a je vegetariánkou. Ráda s dětmi tvoří a zpívá a vede kroužek Tvořílek, kde si děti vyrobí spoustu zajímavých výrobků.

 

 

 

teta Sára

Milá teta, která má moc ráda mrňousky, ráda si s nimi hraje a učí je novým věcem, proto vede kroužek Angličtiny. K jejím zálibám patří tanec a zpěv. Děti si získává svým každodenním úsměvem. Svůj volný čas tráví nejraději s přítelem a rodinou.

 

 

 

Další členové Mrňouskova týmu, kteří se starají o blaho dětí:

  • Kuchařka Radka, která zajišťují pro mrňousky kvalitní a chutnou stravu.
  • Veselá a energická logistka Lenka, která zajistí nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
  • Nutriční specialistka, zkušená Naďa, která bdí nad tím, aby strava byla vyvážená.
  • Asistentky Ivana a Natálka, které zpracovávají denně stohy papírů a organizačně podporují chod poboček.

Jesle a školka Mrňousek

Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858
Přihlášky, informace: info@mujmrnousek.cz
Změna docházky: strava@mujmrnousek.cz