Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858

 

Kroužky pro naše mrňousky:

Aktivity pro naše mrňousky a rodiče:

  • Divadlo
  • Dětský den
  • Drakiáda
  • Vánoční a Mikulášská
  • Pasování aj.

Zájmové kroužky

 

Nabízíme širokou paletu zájmových kroužků rozvíjejících talenty dětí – více se dozvíte na stránce program péče o děti.

 

Pískání na flétničku

ImgKroužek určený dětem, které mají rády hudbu, rády zpívají. Naším cílem není vychovat koncertní umělce, ale naučit děti správně dýchat, foukat do nástroje a řadu jiných věcí zvláště potřebných v našem smogovém regionu. Kroužek podporuje hudební cítění.

 

Hravá angličtina

ImgKroužek hravou formou pomocí obrázků a hry děti seznámí s tím, že existují i jiné jazyky. Neslibujeme, že vaše dítko bude umět plynně anglicky! Děti si však díky zábavné výuce vytvoří ve svém mozečku užitečná nervová spojení, ta se jim budou hodit později, až se anglicky opravdu začnou učit ve škole. Kroužek podporuje mluvní dovednosti.

 

Hopsalínek

ImgKroužek, v němž se věnujeme pohybu jako takovému. Vyřádíme se, naučíme se ale i disciplíně. A to vše dle hesla „ve zdravém těle, zdravý duch.“ Kroužek podporuje pohybový talent a koordinace těla, ale také prostorovou představivost.

 

Zvoneček

ImgAbychom v dětech probudili lásku k hudbě a tanci máme pro ně připraveny speciální taneční a pěvecký kroužek, kde se budeme věnovat různým druhům tanců, taneční průpravě, společně se naučíme nové písničky. Vhodné i pro kluky. Kroužek podporuje pohybový talent a koordinace těla a dále také hudební cítění.

 

Tvoření a keramika

ImgJednoduše by se dal tento kroužek nazvat jako tvoření malých stvoření. Budeme pracovat s různými materiály, modelovat, ale i malovat. Kroužek podporuje dětskou kreativitu. Kroužek podporuje tvořivost, fantazie a výtvarný talent, ale také manuální zručnost.

Vaření

ImgV kroužku vaření zapojíme všechny základní smysly a vyzkoušíme si různé aktivity, ke kterým nás ne vždy doma maminka pustí. Vždyť přece není nad rochnění se ručičkama v mouce, tvarohu či čemkoliv jiném 🙂 Kroužek podporuje praktické nadání a manuální talent.

 

 

Img

Jesle a školka Mrňousek

Zákaznická linka: 732 800 975, 731 706 858
Přihlášky, informace: info@mujmrnousek.cz
Změna docházky: strava@mujmrnousek.cz